Magunkról

Magyarország Kormányának felhívása a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság számára1 a családhoz, a gyermekvállaláshoz kapcsolódó szemléletformálásnak; a családi szféra társadalmi jelentőségének és a prevencióban betöltött szerepének tudatosításának; a családi kohézió növelésének; valamint a generációkon átívelő együttműködés előmozdításának megvalósítása érdekében.

Szervezet hivatalos neve:
Nagycsaládosok Nyirád és Környéki Egyesülete

Szervezet adószáma:
18918074-1-19

Szervezetünk célja:

•  Az élet és az anyaság tiszteletére nevelés, a házasságért és a jövő generációjáért érzett felelősség erősítése a társadalom tagjaiban és közvélekedésében.  A nagycsaládosok sajátos érdekeinek képviselete és szolgálata.
  • A nagycsaládosok egymást ismerő és segítő közösséggé szervezése.
  • Széleskörű megismertetése azoknak az értékeknek, melyek a családok egységét, stabilitását támogatják.
  • A társadalom hátrányos helyzetű és halmozottan hátrányos helyzetű állampolgárainak minden eszközzel a társadalmi elszigeteltségből való kiemelése, függetlenül attól, hogy nagycsaládosak-e vagy sem.

Feladataink:

• Információ nyújtás
  • Oktatás
  • Gyermekfelügyelet (képzések és állásinterjúk idejére)
  • Háztartást segítő szolgáltatások nyújtása (képzések és állásinterjúk idejére)
  • Képzések és fejlesztések szervezése
  • Állásközvetítés (helyi atipikus)
  • Munkavállalót segítő szolgáltatások
  • Munkáltatói tanácsadás, felkészítés
  • Szakmai műhely (munkavállalói és munkáltatói megbeszélések)
  • Szakmai rendezvények találkozók szervezése
  • Nők közéleti szerepvállalásának ösztönzése

A szervezet címe:
8454 Nyirád, Sósi domb 9.